Прокуратура Одесской области сообщает, что в правоохранительные органы не поступало никаких заявлений и обращений о возможном подкупе избирателей, связанных с именем кандидата в депутаты Верховной Рады Сергея Кивалова.

There are no translations available.

Прокуратура Одеської області повідомляє, що до правоохоронних органів Одещини не надходило жодних заяв та звернень про можливий підкупом виборців, пов’язаних з ім’ям кандидата в ­­депутати Верховної Ради Сергія Ківалова. А відтак і жодних матеріалів до ЄРДР не вносилося.

 

«Інформація, котру поширили у пресі після чи то помилкової, чи то умисної провокаційної заяви радника міністра МВС Геращенка, - абсолютно не відповідає дійсності та є частиною брудних виборчих технологій. Не більше того. – заявила довірена особа кандидата, професор Людмила Кормич. День людини похилого віку, святкуванням якого намагалися докоряти Ківалову у пресі (ясна річ - з подачі недолугих опонентів) – відзначається нашою командою та однодумцями щороку. Рік у рік цього дня ми традиційно зустрічаємося з пенсіонерами, вітаємо їх зі святом, пригощаючи чаєм, кавою та солодощами. І цей рік не став виключенням. Хочемо всіх запевнити, що так буде і наступного року, не залежно від того, будуть вибори чи ні. Було б добре, коли б цю традицію – шанувати літніх людей – підхопили б всі політики. І не тільки. Повідомила професор Кормич і про те, що самі пенсіонери, котрі пили чай з Сергієм Ківаловим, страшенно обурені тим брудом, котрим не заслужено замазали і їх.  (http://www.reporter.com.ua/news/p12jjd/).

«Наскільки нам відомо, до ЄРДР занесена справа про ймовірний підкуп виборців іншим одеським кандидатом, прізвище якого віддалено схоже на «Ківалов». – продовжила довірена особа. - Однак, цей кандидат балотується в іншому окрузі міста. Одразу заявляємо, що ми не настільки наївні, щоб повірити у можливість випадкової помилки, тим більше – на рівні МВС. Такий випад взагалі може бути розцінений як застосування адмінресурсу проти нашого кандидата. І ми вважаємо, що радник міністра мусить вибачитися перед Сергієм Васильовичем та ЗМІ за дезінформацію. Не залежно від того, умисною вона була чи ні».

Назад